محصولات ما

دستگاه شستشوی التراسونیک تک مرحله‌ای

دستگاه شستشوی التراسونیک تک مرحله‌ای

این دستگاه دارای یک مخزن شستشوی التراسونیک و مجهز به گرمکن می باشد.
ابعاد داخلی مخزن شستشو:    LxWxH)=65x45x45 cm)
توان آلتراسونیک: 2100W
شستشوی التراسونیک چندمرحله‌ای اتوماتیک

شستشوی التراسونیک چندمرحله‌ای اتوماتیک

با توجه به هزینه و خطاپذیری کارگر خیلی از مشتریان به سمت دستگاه‌­های اتوماتیک روی آورده اند. دستگاه‌های شستشوی التراسونیک شرکت نیوسادسازه تمام اتومات بوده و حمل سبدها توسط ربات انجام می‌شود. تمام پارامترهای دستگاه توسط PLC و از طریق HMI کنترل می­‌شود.

دستگاه شستشوی التراسونیک دو مرحله‌ای

دستگاه شستشوی التراسونیک دو مرحله‌ای

این دستگاه شامل یک مرحله شستشوی التراسونیک بوده و مرحله دوم بستگی خواست مشتری می تواند خشک کن یا آبکشی یا خنثی سازی اسید باشد. همچنین هر دو مرحله می‌تواند مجهز به اولتراسونیک باشد.
تجهیزات جانبی: فیلتراسیون و اویل سپریتور
شستشوی التراسونیک با مواد PCE و TCE

شستشوی التراسونیک با مواد PCE و TCE

دستگاه شستشوی التراسونیک با محلول TCE شامل چهار طبقه شستشو با آلتراسونیک، بخارشویی، سرد شدن بخار با کندانسور، و تخیله است. دستگاه تمام اتومات و ایزوله است. دستگاه دارای حرکت‌های طولی و چرخشی سبد و گهواره‌ای می‌باشد.
دستگاه شستشوی التراسونیک چندمرحله‌ای

دستگاه شستشوی التراسونیک چندمرحله‌ای

این دستگاه ها با توجه به نیاز مشتری می‌تواند از سه تا 12 مرحله و حتی بیشتر باشد این مراحل ترکیبی از چند مرحله شستشوی التراسونیک، چند مرحله آبکشی، جت آب، خشک کن، خنثی سازی اسید و باز، پوشش محافظ موقت و ... باشد.

باکس‌های التراسونیک

باکس‌های التراسونیک

موارد مصرف باکس های شستشوی التراسونیک:
بیشتر برای صنایعی استفاده می‌شود که خطوط شستشوی قدیمی خود را می‌خواهند به اولتراسونیک مجهز کنند. یا آنکه خواب خطوط برای آنها بسیار پر هزینه می‌باشد و می‌خواهند در صورت مشکل بلافاصله جایگزین نمایند.

خدمات ما

دستگاه‌های شستشوی التراسونیک و صنعتی
دستگاه‌های شستشوی التراسونیک و صنعتی

با پيشرفت صنايع، به روشي نياز بود تا بتوان قطعات را مطابق با استانداردهای امروزی و با نیروی کارگری کمتر تميز کرد. خوشبختانه تکنولوژي شستشو بي تأثير از رشد علم نبوده و پيوسته در حال پيشرفت مي باشد. شستشوي اولتراسونيک روش نسبتا جديدي است که مشکلات زيست محيطي روش هاي قبلي را ندارد و علاوه بر حذف چربي از سطوح قطعات، نقاط کور و سطوح پیچیده قطعه را  با کمترین مواد شوینده تميز مي کند.

نمونه قطعات شسته شده
نمونه قطعات شسته شده

با ایجاد امواج اولتراسونیک در محدوده 25-40 kHz (متناسب با نوع کثیفی و قطعه)، میلیون‌ها حباب خلع درون مایع ایجاد می‌شود. پس از ترکیدن حباب‌های خلأ و پر شدن حباب‌های خلأ توسط آب، موجب شتاب گرفتن مولکول‌های آب و درنتیجه برخورد با سطح قطعه کار می­‌گردد. از برخورد ذرات شتاب‌دار آب با سطح قطعه، عملیات تمیزسازی صورت می­‌گیرد. از آنجایی‌ که اندازه حباب‌های تولید شده بسیار کوچک می­‌باشد، سطوح غیرقابل‌ دسترس نیز قابل شستشو می‌باشند.

تعمیرات
تعمیرات
با توجه به تجربیات این شرکت و همچنین عدم خدمات پس از فروش شرکت‌های خارجی، درخواست‌های زیادی برای تعمیرات محصولات خریداری شده شرکت‌های خارجی و بعضا داخلی، به این شرکت محول می‌شود.
این تعمیرات شامل تعمیر بردهای ژنراتورها و تعویض ترنسدیوسرها، سرویس و بازسازی کل دستگاه است. 

مشتریان ما

 
آدرس: تهران خیابان آزادی بین خوش و آذربایجان روبروی وزارت کار نبش کوچه کامیاران پلاک 250 واحد 15
تلفن: 66833349-021 
فکس: 66833352-021
همراه: 09121859068 - محمد برزگری 
ایمیل: info@newsadsazeh.com